אילו סכסוכים ניתן לפתור במשכן לבוררות?

תוכן עניינים

בתור עורכי דין, אתם בוודאי יודעים כמה מתישים הליכים משפטיים ארוכים יכולים להיות. מתוך הנחה שהזמן שלכם יקר מפז, אנו סבורים שתשמחו לשמוע שיש פתרון יעיל ומתוחכם במיוחד שיעזור לכם וללקוחות שלכם לחסוך זמן ומשאבים יקרים ולקבל פתרונות משפטיים זריזים עבור הבעיות שלהם.

המשכן לבוררות הוא המקום האולטימטיבי למציאת פתרונות בוררות וגישור עבור סכסוכים והליכים משפטיים, ואם עוד לא שמעתם עליו – כנראה שהגיע הזמן.

 

עורכי דין? כדאי שתכירו את המשכן לבוררות

כל עורך דין באשר הוא, מכיר ויודע כמה זמן ומשאבים הליכים משפטיים יכולים לגזול מאיתנו ומהלקוחות שלנו, אף על פי שבמקרים רבים הפתרון יכול להימצא בקלות וללא הרבה בעיות. בין הפתרונות הבולטים והפופולריים ביותר לבעיות מסוג זה, הוא להיעזר בשירותי המשכן לבוררות ופתרון סכסוכים.

המשכן לבוררות הוא הגוף הגדול והמרכזי ביותר בישראל לביצוע הליכי בוררות, גישורים ויישוב סכסוכים באופן אלטרנטיבי מהאפיקים המשפטיים הרגילים של מערכת המשפט הישראלית. באמצעות היעזרות בבוררים ומגשרים, תוכלו לחסוך הן עבורם והן עבור הלקוחות שלכם זמן וכסף רב ולאפשר להם להנות משגרת חייהם הרגילה במהירות המקסימלית.

אחד היתרונות הבולטים של המשכן לבוררות הוא העובדה שהוא מפעיל מומחים במגוון רחב של תחומים, החל ממהנדסים, דרך אנשי רפואה ועד לפסיכולוגים אשר מתמחים בתחומי העיסוק שלרוב רלוונטיים לסכסוכים השונים, ובכך יכולים למצוא פתרונות יצירתיים שלא בטוח שבית המשפט היה יכול להגיע אליהם.

יש לציין כי את הליכי הבוררות והגישור עצמן מבצע צוות משפטי מומחה ומנוסה הכולל בין היתר עורכי דין ותיקים, שופטים בדימוס, רואי חשבון ושלל אנשי מקצוע נוספים.

בית דין לבוררות

איזה הליכים ניתן לבצע במשכן לבוררות?

כאמור, במשכן לבוררות ניתן להגיע לפתרון עבור מגוון עצום של סכסוכים ואירועים משפטיים, כגון סכסוכי עבודה, תביעות ייצוגיות, דיני נדל"ן וקניין, ביטוחים וכדומה. שני ההליכים העיקריים בהם משתמשים במשכן לבוררות הם הליך בוררות והליך גישור. הליך הבוררות הוא הפתרון הנפוץ ביותר למציאת פתרונות לסכסוכים משפטיים באופן אלטרנטיבי, ומתבצע על ידי גוף ניטרלי לחלוטין שמקובל עבור שני הצדדים בסכסוך.

הבורר עצמו אינו חייב להיות בעל רקע משפטי כלשהו, ויכול להיות דווקא איש מקצוע מהתחום בו עוסקים צדדי הסכסוך במידה והעניין רלוונטי. הליך הבוררות הוא קצוב בזמן ומיועד להיות מהיר במיוחד ביחס להליכים משפטיים רגילים שעשויים להמשך חודשים ואף שנים.

הליך הגישור מתבצע בדרך כלל על ידי שני מגשרים המגיעים מתחומים שונים, בכדי לאפשר דיון רחב ומעמיק בסכסוך ושמיעה של שני הצדדים באופן אובייקטיבי ומכיל ככל הניתן. היתרון הגדול שני צדדים מרקעים שונים הוא האפשרות למצוא פתרון יצירתי במיוחד אליו סביר שלא היינו מגיעים על ידי דרכים אחרות. לכן, אם אתם מחפשים פתרון יצירתי ומהיר עבור ההליכים המשפטיים של הלקוחות שלכם, המשכן לבוררות הוא המקום הנכון.

בית דין לבוררות

איש עובד על לפטופ
שיחה עם עורך דין למידע נוסף

יש לכם שאלות הקשורות בחוק ומשפט? לקבלת שיחת ייעוץ חינם עם עורך דין, השאירו פרטים! 

מידע נוסף
תמלול משפטי מקצועי

לא כולם יודעים זאת, אך שירותי תמלול הם דבר נדרש בתחומי חיים רבים ומגוונים, החל מהשדה האקדמי וכלה בעולם העסקים. אחד המרכיבים הבולטים בעולם התמלול

מהם השלבים לאישור פינוי בינוי

בשנים האחרונות, לאור הגידול הטבעי באוכלוסייה ולצד ההכרה בסכנת התרחשותה של רעידת אדמה בעוצמה גבוהה, מקדמת המדינה הליכים של התחדשות עירונית. הליכים אלו כוללים מתן