כיצד שירותיו המקצועיים של עורך דין צבאי יוכלו לעזור לכם?

כיצד שירותיו המקצועיים של עורך דין צבאי יוכלו לעזור לכם?

מי מאיתנו לא מצא את עצמו כועס בזמן השירות הצבאי? מתרגז על פקודות שנתנו לו או באופן עקרוני לא מסתדר עם המערכת? האמת היא שיש אנשים ששוחים במערכת הזאת כמו דגים ומרגישים שהם הגיעו הביתה ולעומתם יש אנשים שרק מחכים שזה יגמר. ואתם? האם אתם מתקשים להתמודד עם המערכת? והאם זה מוביל אתכם לעבור עבירות בדרגות חומרה שונות? חשוב שתדעו שלא משנה מה עשיתם ובאיזו עבירה אתם מואשמים, כי מה שבטוח זה שיש מה לעשות בנידון. אתם לא צריכים להתמודד לבד או לקבל את הגזרה כפי שהיא, כי אם עורך דין צבאי יוכל לעזור לכם, מדוע שלא תיעזרו בשירותיו?

שירותיו המקצועיים

מתי עו"ד צבאי הוא הכתובת?

האמת היא שבכל מקרה שבו אתם מואשמים, או מאשימים, במשהו לא תקין בתוך המערכת הצבאית. זה יכול להיות חייל שמואשם בעריקות וזו יכולה להיות חיילת נפקדת. זה יכול להיות קצין בדרגה בכירה שמואשם בהטרדה מינית וזה יכול להיות חייל פשוט שתפסו על שימוש בסמים. יש אינספור מקרים שבהם חיילים וקצינים עומדים לדין ובכל אחד מהמקרים האלה אתם זכאים לקבל את שירותיו של עורך דין צבאי. יש משמעות לעבודה שמי שמייצג אתכם הוא עו"ד צבאי, שכן עורך דין אזרחי לא יוכל לעזור לכם בכלל במקרים כאלה. מערכת המשפט הצבאית שונה מזו האזרחית ולכן האדם שלכם הוא עורך דין צבאי.

כך תדעו שאתם בידיים טובות

מה שכן משותף לעורכי הדין האזרחיים והצבאיים, זו העובדה שלא כולם מספיק מנוסים ומקצועיים. לכן עולה השאלה במי אתם באמת בוחרים ומי יכול להיות איש המקצוע שילווה אתכם לכל אורך הדרך. כדאי לבחור רק עו"ד שמגיע עם רקע, ניסיון והרבה הבנה במקרה הספציפי שאיתו אתם מתמודדים. יתרה מכך, כמובן שככל שהמקרה לכם מורכב יותר כך עוה"ד צריך להיות יותר מנוסה. שימו לב גם לרזומה שיש לעוה"ד ולמוניטין שלו כי חבל יהיה לבחור באיש מקצוע שלא יודעים עליו דבר ושמגיע בלי ניסיון בתחום הזה.