איך מודדים הצלחה של עורך דין רשלנות רפואית?

תוכן עניינים

תביעת רשלנות רפואית צריכה להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור אנשים שנגרם להם נזק רפואי.

המאמר יפרט איך מודדים הצלחה של עורך דין מומחה בתחום על מנת להשיג תוצאות טובות בתביעה.

 

מתי פונים לעורך דין רשלנות רפואית?

כל אדם שטופל ברשלנות, אובחן לא נכון או באיחור, קיבל טיפול תרופתי שההשלכות שלו היו משמעותיות או עבר ניתוח שהסתבך רשאי לתבוע את הצוות הרפואי או המוסד הרפואי בו עבר את הטיפול הכושל. רשלנות רפואית יכולה להביא לנזקים בעלי משמעות על אורח החיים, אובדן כושר עבודה, מחלות נוספות, נכות ומוות. למשל, אדם שהצוות הרפואי הסתיר ממנו מידע משמעותי על הטיפול שהשלכותיו הזיקו לו, ייתכן ועבר רשלנות רפואית. לא כל מי שעבר רשלנות רפואית קושר את התוצאות למעשים ולכן אם רק עולה חשד סביר שנעשתה רשלנות רפואית עורכי דין מומלצים ובעלי ניסיון יועילו בתביעה על מנת לקבל את הפיצוי שמגיע למטופל.

 

איך מודדים הצלחה של עורך דין רשלנות רפואית?

ישנם כמה דברים אותם תצטרכו לדעת על עורך דין רשלנות רפואית מוצלח. ראשית, האם הוא עובד במשרד ידוע ובעל מוניטין שיש לו הצלחות מוכחות. שנית, האם יש לו ניסיון בתחום ומספיק ידע ברשלנות הרפואית הספציפית שנעשתה לכם. שלישית, האם הוא מסוגל לקחת את התיק ולהוציא את הפיצוי המרבי עבור התביעה שלכם. ניתן לקבוע פגישת ייעוץ ראשונה שאינה עולה כסף ולשאול את עורך הדין את כל השאלות שעולות על דעתכם. בקשו לראות פסקי דין בהם עורך הדין הצליח להגיע לתוצאות טובות. תוכלו מההתרשמות שלכם לדעת גם האם הוא בקיא בחוקים, בבירוקרטיה מול חברות הביטוח, מה הצעדים אותם הוא מתכוון לעשות, האם הוא יפגיש אתכם עם רופאים מומחים ואנשי מקצוע שיתנו את חוות דעתם, האם ילווה אתכם לאורך כל התהליך וינחה אתכם מה לעשות? הצלחות נמדדות במעשים ולכן ככל שהעשייה של עורך הדין בתחום ענפה יותר והוא יוכיח לכם זאת, כך תדעו שהוא מוצלח.

 

קבלו המלצות על עורך הדין

לעיתים מקבלים המלצות מקרובי משפחה או מכרים שעברו רשלנות רפואית ויכולים להמליץ על עורך דין מקצועי שטיפל בנושא שלהם. אם אין לכם מקורבים שיכולים להמליץ, תוכלו לבדוק את הפורומים השונים ברשת, את הרשתות החברתיות או להיכנס לאתרים של עורכי דין רשלנות רפואית ולהתרשם מהם. למשל, למשרד איכותי יהיה אתר עם תוכן מקצועי נרחב לגבי מקרים שונים של רשלנות רפואית והמלצות של אנשים ששכרו עורך דין דרך המשרד. באתר יהיו גם שאלות ותשובות מגוונות שיתנו לכם מושג על מקצועיות המשרד. באתר תוכלו לקרוא גם אודות המשרד, הניסיון והוותק שלו, דוגמאות לרשלנות רפואית והסברים מקיפים. לסיכום, עשו מחקר מקדים, קבלו המלצות וקבעו פגישת ייעוץ עם עורך דין המומחה ברשלנות רפואית.

 

משקל

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
איש עובד על לפטופ
שיחה עם עורך דין למידע נוסף

יש לכם שאלות הקשורות בחוק ומשפט? לקבלת שיחת ייעוץ חינם עם עורך דין, השאירו פרטים! 

מידע נוסף
חוות דעת רשלנות רפואית

על מנת שתוכלו להגיש תביעת רשלנות רפואית כנגד המוסד בו טופלתם כמו גם הרופא המטפל נדרשת מכם קבלה של חוות דעת לרשלנות רפואית. כיצד מקבלים?

הכוח של אבחון מוקדם

כידוע, אבחון מוקדם של מחלת הסרטן, משמעו טיפול במחלה כאשר היא בשלביה המוקדמים, בשלבים אלו הסיכויים להחלמת המטופל גבוהים משמעותית. ככל שהאבחון מתאחר, כך הסיכויים