עו״ד מקרקעין – לא לעשירים בלבד

תוכן עניינים

כאשר שכרתם עו״ד מומחה, תוכלו לישון בשקט בזמן שאתם מבצעים את העסקה הגדולה בחייכם. מומלץ להתייעץ עבור השירות שניתן לכם והעלויות לפני לקיחת החלטה. במאמר הבא נסביר מדוע לקיחת עו״ד דווקא יכולה להציל אתכם מרמאות, למנוע מכם כאב ראש ואפילו לחסוך כסף.

 

מגוון רחב של בעלי מקצוע

קיימים היום מגוון רחב של עורכי דין לנדל״ן ומקרקעין הגובים עמלות שונות עבור העסקאות שהם מבצעים עבורכם. ביחס לסכום הקנייה ההוצאה על ליווי של עו״ד היא מינורית בעבור התמורה, הרווח והשקט שעו״ד מקצועי ייתן לנו כמו עו״ד מקרקעין יוני לוי.

 

פגישת ייעוץ

בפגישת הייעוץ תוכלו להעלות חששות, לשאול שאלות ולהציג את התקציב הסופי שלכם. מהצד שלו- עו״ד יציג את התהליך שתעבור ומה כולל הליווי. מטרת השיחה היא הסרת הדאגות והשקטת ליבכם. לפני בחירת עו״ד עשו חיפוש מקדים בגוגל, קראו ביקורות ובקשו ממליצים. לאחר מכן בחרו עו״ד שבא לקראתכם, מציע עסקה טובה, ליווי מקסימלי ושירות אישי ואיכותי.

 

אין חכם כבעל ניסיון

אתם מבצעים את העסקה הכי גדולה בחייכם, ובעסקה כזו לא חוסכים בעלויות שבהמשך עלולות לעלות לכם הרבה. עו״ד מקצועי יעשה עבורכם את כל הבדיקות המקדימות על בעל הנכס והנכס עצמו, הוא יתכנן לכם הוצאות נוספות ועלויות מס וילווה אתכם מתחילתו ועד סופו של התהליך. שכר הטרחה משתלם עבור הניסיון שלו, הורדת עול הבדיקות המקדימות ומציאת רמאים או נוכלים הקיימים בעולם הנדל״ן.

 

ליווי מקדים לעסקה

מטרתן של הבדיקות המקדימות היא הוכחת יושר העסקה או לעלות על תרמיות במידה ויש. כחלק מהבדיקות שעו״ד מבצע הוא יאמת את זהות המוכר, יאמת את זכויות המוכר על הנכס, יבדוק הערות הקיימות על הנכס, יוודא את הנכס באופן פיזי ויבדוק את היתרי הבניה והאם בוצעו חריגות. לאחר מכן הוא יערוך לכם תכנון של כל ההוצאות כולל עלות הבית, תיקונים, שיפוצים, מסמכים וטפסי רישום ועלויות מס.

 

ייעוץ וניסוח הסכם הרכש

מטרת הסכם מכר הוא להסדיר את היחסים בין המוכר לקונה או בין הקבלן לקונה. מטרת ההסכם היא הגנה על רוכש הדירה והפחתת הסיכון בעת רכישת בית שאינו מוכן כאשר זכויותיהם על הדירה עדיין לא מעוגנות בחוק. רצוי ומומלץ לנסח הסכם זה בליווי עו״ד.

בהסכם קיימים פרטים אישיים של הצדדים בעסקה, פרטים ומסמכים אודות הנכס והתכנון שלו, קביעת כל נושאי התשלום החל מהסכום הסופי של הנכס ועד עלויות נוספות, אופן התשלום, מספר התשלומים, מועדי התשלומים ועוד.

כפי שניתן להבין, בעסקה שכזאת קיימת הרבה בירוקרטיה, שורות קטנות ובין השורות שאינכם מודעים אליהן. בסכום בסדר גודל כזה עדיף לא לחסוך בבעל המקצוע שמבין הכי הרבה בנושא ואף לבחור בעו״ד שאנו סומכים עליו ויודעים שידאג לאינטרסים שלנו בצורה הטובה ביותר.

עו״ד מקרקעין יוני לוי

איש עובד על לפטופ
שיחה עם עורך דין למידע נוסף

יש לכם שאלות הקשורות בחוק ומשפט? לקבלת שיחת ייעוץ חינם עם עורך דין, השאירו פרטים! 

מידע נוסף
הפחתת היטל השבחה – פתרונות לבעיות

בשנים האחרונות, התופעה של דרישת תשלום היטל השבחה מהבעלים של ועדות מקומיות, הולכת והופכת שכיחה בקרב הוועדות. התכניות בגינן ניתן לדרוש היטל השבחה הן תוכנית

קניית דירה לבן משפחה

הורים רבים בוחרים לרכוש דירה ולרשום אותה על שם הילדים. מעשה זה נועד להעניק לילדים ביטחון כלכלי, או מקום מגורים משלהם, לחסוך במס רכישה ומס

חוק ונדלן – הכל על הקשר בין השניים

חוק ונדלן הוא תחום רחב כל כך שבמאמר הזה נוכל לגעת בקצרה רק בכמה נושאים שלדעתנו לפחות הם החשובים ביותר ופרקטיים ביותר עבורכם. במאמר נדבר

איך בוחרים עורך דין מקרקעין

בחירה נכונה של עורך דין מקרקעין היא קריטית בעת קנייה או מכירה של נכס. עורך דין טוב יכול לעזור לך לנווט את ההליך המשפטי המורכב