עו"ד תעבורה: מה זה ואיך יודעים לגשת לזה?

תוכן עניינים

עו"ד תעבורה ייצג אתכם בזמן הליך משמעתי או פלילי, במידה ועברתם על אחד מחוקי התעבורה.

עו"ד תעבורה – חובת התייעצות

עו"ד תעבורה הוא הגורם המוסמך באופן משפטי בכדי להעניק לנהגים אשר נאשמו במגוון רחב של עברות תנועה, ייצוג משפטי הולם. למעשה, לאור העובדה כי במדינת ישראל מתרחשות מדי יום עשרות תאונות כמו גם עברות על חוקי התעבורה, אנו עדים לכך כי חוסר בייצוג משפטי ראוי עלול להוביל לעיתים גם לכניסה לכלא. על כן, חשוב בעת מעצר לגבי עברות תנועה להתקשר באופן מידי עם עו"ד תעבורה, וזאת על מנת שתוכלו לקבל ייצוג משפטי במהלך המשפט – במידה והוא אכן מתקיים. בנוסף, חשוב לבחור בעורך דין אשר הוא בעל ניסיון בייצוג משפטי של נאשמים בעברות תעבורה שונות, בכדי להבטיח כי הייצוג שלכם יהיה הטוב ביותר. להלן מספר עברות תעבורה נפוצות, אשר בגינן נדרש התקשרות עם עורך דין.

זכוכית מגדלת
זכוכית מגדלת

עברות תעבורה נפוצות אשר בגינן יש לקחת עו"ד תעבורה

אחת העברות הנפוצות ביותר בדיני תעבורה היא כמובן נהיגה בשכרות. מדובר במכת מדינה של ממש, כאשר מספר ההרוגים כתוצאה מתאונות דרכים קטלניות כפול כאשר  מדובר במקרים של נהיגה בשכרות. על כן, אנו עדים להחמרה משמעותית ברמת האכיפה כמו גם ההסברה, אולם לצערנו עדיין עולים נהגים על הכביש כאשר בדמם אלכוהול.

לכן, מסביר עו"ד ערן בן עמי, מומחה לדיני תעבורה כי בעת מעצר של אדם בחשד לנהיגה בשכרות, כמו גם ביצוע של עברות תעבורה אחרות כדוגמת נהיגה ללא רישיון נהיגה, נהיגה במהירות מופרזת, אי עמידה בחוקי התנועה וכו' יש חשיבות רבה להכרות עם כללי ההתנהגות כמו גם הכרות עם מערכת המשפט ואכיפת החוק, וזאת על מנת להגיע למצב בו תוכלו להתמודד בצורה הטובה ביותר ואף להפחית במידת סעיפי האישום, עדי לכדי זיכוי מוחלט.

ככלל, חשוב לזכור כי התמודדות עם דיני תעבורה היא לא נחלתם הלעדית של עברייניים אלא גם של אזרחים שומרי חוק אשר אין להם עבר פלילי או תעבורתי, ועל כן חשוב להיצמד להוראות של עורך הדין כמו גם לשמור על נהיגה בטיחותית וזהירה.

נעצרתם בגין עברת תעבורה? יש מה לעשות בנידון

עו"ד ערן בן עמי נחשב כיום לאחד מעורכי הדין המובילים בישראל בכל הקשור לדיני תעבורה, וזאת לאור ניסיון של שנים ארוכות בייצוג של נאשמים במגוון רחב של תיקים עם שיעור הצלחה גבוהים ביותר. באמצעות עו"ד בן עמי תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו את המעטפת המשפטית הטובה ביותר בעבורכם ובעבור מצבכם, וזאת על מנת להפחית מחומרת העברה או להגיע למצב של זיכוי מוחלט. לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ניתן ליצור קשר דרך האתר או דרך מספר הטלפון 052-2526277.

איש עובד על לפטופ
שיחה עם עורך דין למידע נוסף

יש לכם שאלות הקשורות בחוק ומשפט? לקבלת שיחת ייעוץ חינם עם עורך דין, השאירו פרטים! 

מידע נוסף
עו"ד תעבורה כמה זה עולה ב 2019?

נאשמים בדיני תעבורה ומתלבטים לגבי ייצוג של עורך דין? להלן המחיר שזה יעלה לכם בשנת 2019. עברות תעבורה – יצירת קשר באופן מיידי עם עורך

עבירות נהיגה

כשאתה מאחורי ההגה של מכונית – לבד או עם נוסעים – נהיגה בבטחה תמיד צריכה להיות הדאגה העיקרית שלך. אנו מוסחים יותר מתמיד, ולכן חשוב

מהן עבירות התנועה החמורות ביותר?

ישנן עבירות תנועה שמותנות בקנס של 100 ₪, וישנן עבירות שבגינן הנהג ייכנס למאסר בפועל. מה הן העבירות החמורות וכיצד אפשר לבטלן?   נהיגה בשכרות